KOLARSTWO GÓRSKIE Dwa medale, w tym jeden z najcenniejszego kruszcu, wywalczyli przemyscy kolarze górscy podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się w Sławnie koło Opoczna.
Reprezentacja Przemyskiego Stowarzyszenia Kolarskiego „Olimpionik” nie była może liczna, ale efekt ich startu był znakomity. Wspaniale pojechał Jakub Solarz, który sprawił ogromną niespodziankę, zdobywając brązowy medal w sprincie w kategorii open! Jakub wystartował także w wyścigu juniorów, w którym ostatecznie został sklasyfikowany na znakomitym 5. miejscu. Z pustymi rękami nie mógł spod Opoczna wrócić najbardziej doświadczony i utytułowany przemyski kolarz górski, czyli Krzysztof Gierczak. W kategorii „Masters III” nie miał sobie równych, zdobywając kolejny tytuł mistrza Polski. W kategorii „Masters I” Michał Sienkiewicz zajął 10. miejsce, zaś w kategorii młodzików Mieszko Kowalik uplasował się na 13. pozycji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze