Reklama

Znakomity występ przemyskich „górali”

KOLARSTWO GÓRSKIE Dwa medale, w tym jeden z najcenniejszego kruszcu, wywalczyli przemyscy kolarze górscy podczas Mistrzostw Polski, które odbyły się w Sławnie koło Opoczna.

Reprezentacja Przemyskiego Stowarzyszenia Kolarskiego „Olimpionik” nie była może liczna, ale efekt ich startu był znakomity. Wspaniale pojechał Jakub Solarz, który sprawił ogromną niespodziankę, zdobywając brązowy medal w sprincie w kategorii open! Jakub wystartował także w wyścigu juniorów, w którym ostatecznie został sklasyfikowany na znakomitym 5. miejscu. Z pustymi rękami nie mógł spod Opoczna wrócić najbardziej doświadczony i utytułowany przemyski kolarz górski, czyli Krzysztof Gierczak. W kategorii „Masters III” nie miał sobie równych, zdobywając kolejny tytuł mistrza Polski. W kategorii „Masters I” Michał Sienkiewicz zajął 10. miejsce, zaś w kategorii młodzików Mieszko Kowalik uplasował się na 13. pozycji.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama