Reklama

Znamy wyniki sekcji zwłok zaginionej 48-latki

10/01/2017 13:12

Przyczyną śmierci 48-letniej kobiety było utonięcie. Do zgonu nie przyczyniły się osoby trzecie – wykazała sekcja zwłok. Mieszkanka Bolestraszyc zaginęła w sylwestrową noc. Jej ciało znajdowało się w stawie, niedaleko miejsca, gdzie była widziana po raz ostatni.

Mieszkanka Bolestraszyc ostatni raz widziała się z rodziną 31 grudnia rano. Wieczorem bawiła się na imprezie sylwestrowej w miejscowym barze. Tam była ostatni raz widziana. Kobieta wyszła, pozostawiając na miejscu kurtkę. Od tego momentu nie skontaktowała się z rodziną. Poszukiwania rozpoczęły się 3 stycznia rano. Po dwóch dniach ciało kobiety zostało odnalezione w zbiorniku wodnym oddalonym 150 metrów od lokalu, w którym widziana była po raz ostatni. – Z pomocą straży pożarnej woda w stawie została wypompowana i na jego dnie ujawniono zwłoki. Na miejscu śledczy i technicy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do badań sekcyjnych – podała sierżant sztabowy Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu.

Kobieta leżała głową w dół, miała przy sobie telefon i zegarek, który zatrzymał się o godz. 2.20. Ciało kobiety zidentyfikował jej syn. Jak poinformowała nas Marta Pętkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Przemyślu[paywall], sekcja zwłok wykazała, że przyczyną zgonu było utonięcie. – Brak jest obrażeń wskazujących na udział osób trzecich. Do śmierci doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku – powiedziała.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    NATALA - niezalogowany 2017-01-10 13:34:31

    W przypadku mojego taty również uznali ze zmarł z własnej winy nikt sie do tego nie przyczynił.  Gdy ludzie wskazywali policji konkretne ślady tj po tej stronie co leżało cialo jakieś auto zjechało z drogi były ślady! A oni to zlekcewazyli..  może ja ktos pchnął? Przecież na ciele od razu od pchnięciu się śliniaki nie zrobią. Z reszta co opisywać.. . Do nas przyszedł po śmierci taty list z prokuratury o zakończeniu postępowania przed jego rozpoczęciem. Mamie narzucili zeznania, a ona to w szoku podpisałam w dzien pogrzebu pozniej przyszedł list o śmierci Ale nie mojego taty a brata, k tory identyfikowali cialo....  może gdyby ludzie w policji i prokuraturze nie byli zatrudniani po znajomości to działania ich byłyby skuteczniejsze.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    . - niezalogowany 2017-01-10 19:03:35

    Brawo, nakręcaj dalej plotkę... Skoro jesteś niezadowolona z pracy policji, to złóż skargę. Wyżalanie się na stronie "Życia Podkarpackiego" nic w twoim przypadku nie wnosi, oprócz zbędnego zamętu i pożywki dla wiejskich plotek.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wewrtyu - niezalogowany 2017-01-11 11:15:04

    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LYiAathvVYI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe> bbb

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości