Reklama

Znieważył i szarpał przemyskich policjantów

11/02/2018 10:00

Odpowiedzialność karną poniesie 35-latek, który w trakcie interwencji znieważył policjantów.

Kilka dni temu funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zostali skierowani do jednego z mieszkań, gdzie miało dojść do awantury. Patrol podjął interwencję wobec 35-letniego, agresywnego mężczyzny. Ten nie podporządkował się poleceniom, znieważał policjantów i szarpał. Ostatecznie został zatrzymany w areszcie. Później usłyszał zarzuty. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do 3 lat.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2018-02-11 15:52:46

    Nie rozumiem jak można szarpać interweniującego policjanta?To ten policjant niedoszkolony był czy w ogóle nic, że pozwolił na takie "cuś"? Wstyd nawet takie zarzuty stawiać.A gdzie pała, gdzie inne narzędzia, chwyty itp?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    w - niezalogowany 2018-02-11 18:28:24

    wiesz dobrze kogo dzisiaj przyjmują do policji, żenada

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości