Odpowiedzialność karną poniesie 35-latek, który w trakcie interwencji znieważył policjantów.
Kilka dni temu funkcjonariusze wydziału wywiadowczo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu zostali skierowani do jednego z mieszkań, gdzie miało dojść do awantury. Patrol podjął interwencję wobec 35-letniego, agresywnego mężczyzny. Ten nie podporządkował się poleceniom, znieważał policjantów i szarpał. Ostatecznie został zatrzymany w areszcie. Później usłyszał zarzuty. Grozi mu kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do 3 lat.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie rozumiem jak można szarpać interweniującego policjanta?To ten policjant niedoszkolony był czy w ogóle nic, że pozwolił na takie "cuś"? Wstyd nawet takie zarzuty stawiać.A gdzie pała, gdzie inne narzędzia, chwyty itp?
wiesz dobrze kogo dzisiaj przyjmują do policji, żenada
Nie rozumiem jak można szarpać interweniującego policjanta?To ten policjant niedoszkolony był czy w ogóle nic, że pozwolił na takie "cuś"? Wstyd nawet takie zarzuty stawiać.A gdzie pała, gdzie inne narzędzia, chwyty itp?
wiesz dobrze kogo dzisiaj przyjmują do policji, żenada