Reklama

Znów będą wybierać radnego

23/02/2015 19:39

Mieszkańcy Prałkowiec znów pójdą do urn i będą wybierać radnego gminnego. Dotychczasowy złożył rezygnację.

Ponowne wybory odbędą się w okręgu nr 11, obejmującym miejscowość Prałkowce od nr 1 do 215. Wybrany w listopadzie Stanisław Małek zrezygnował z mandatu radnego.
Przemyska delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Przemyślu zarejestrowała trzy komitety: KWW Nasza Gmina Krasiczyn, KWW Rozwojowa Gmina i KWW Władysława Malinowskiego. To oznacza, że o stanowisko będzie się ubiegać trzech kandydatów. Ich nazwiska poznamy do 10 marca. Wybory odbędą się w niedzielę, 19 kwietnia, od godz. 7.00 do 21.00.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości