Mieszkańcy Prałkowiec znów pójdą do urn i będą wybierać radnego gminnego. Dotychczasowy złożył rezygnację.
Ponowne wybory odbędą się w okręgu nr 11, obejmującym miejscowość Prałkowce od nr 1 do 215. Wybrany w listopadzie Stanisław Małek zrezygnował z mandatu radnego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze