Reklama

Znowu niszczą przystanki autobusowe

27/07/2016 07:21

– W tym roku zdemontowano dotychczasowe zadaszenia przystanków autobusowych i zainstalowano nowe, niestety delikatniejsze od poprzednich.

Wcześniej zadaszenia i ławki były masywniejsze, a deski do siedzenia mocowane na śruby. Teraz są mocowane na podporach. Środkową z przystanku zlokalizowanego przy wejściu na teren gimnazjum przy Łukasińskiego ktoś już zdążył ukraść, a podporę załamać. Czy tego typu wandalizm nigdy się nie skończy? Kiedy  końcu zaczniemy szanować publiczną przestrzeń i wspólne dobra? 
Przemyślanin
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości