– W tym roku zdemontowano dotychczasowe zadaszenia przystanków autobusowych i zainstalowano nowe, niestety delikatniejsze od poprzednich.
Wcześniej zadaszenia i ławki były masywniejsze, a deski do siedzenia mocowane na śruby. Teraz są mocowane na podporach. Środkową z przystanku zlokalizowanego przy wejściu na teren gimnazjum przy Łukasińskiego ktoś już zdążył ukraść, a podporę załamać. Czy tego typu wandalizm nigdy się nie skończy? Kiedy końcu zaczniemy szanować publiczną przestrzeń i wspólne dobra?Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze