Reklama

Znowu zaskoczyła! Biała wiosna w Przemyślu [Wasze ZDJĘCIA]

Dziś, 6 kwietnia, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia 2. stopnia przed intensywnymi opadami śniegu dla części Podkarpacia. Dało się zauważyć. Czytelnicy podyłali swoje zdjęcia. Dziękujemy!

Mamy dowody na to, że kwiecień-plecień, bo przeplata: trochę zimy, trochę lata!

Dziś w mroźnej odsłonie. 

Choć bociani zwiadowcy na miejscu, posypało białym puchem.

Ten niefortunny ptasi zwiastun wiosny biwakuje w Stubnie.
 

– Ten bocian upodobał sobie nasze podwórko i cztery lata przylatuje w odwiedziny, choć gniazdo ma 500 metrów dalej. Zawsze go poznaję po zrośniętej kości, gdyż prawdopodobnie miał złamaną nogę. Stąd wiem, że to ten sam za każdym razem – opowiada pani Anna Kopacz, która podsyła zdjęcie zostawiającego tropy w świeżym śniegu boćka.

- 28.03 przyleciał na gniazdo, a na podwórko 01.04. Tak będzie aż do odlotu. Rok temu ostatni raz na dokarmieniu był 25.08 - dodaje.

Reklama

 


fot.Anna Kopacz

Z zimą nie wygramy, pozostaje nam tylko się uśmiechnąć:
 

 

– Myślicie, że zając zmarzł? – żartuje sobie przemyski magistrat.


fot.UM Przemyśl


fot.Brygida
– Pogodzie to święta się pomyliły – komentuje pani Isabelle.

 

– Pisanki na choince wieszać będziemy – podrzuca pani Maria.

Na co pani Brygida długo nie czeka i tak obłaskawia zimowe klimaty – wiosenną aranżacją bożonarodzeniowo-wielkanocną :)


Są i memy, podrzuca p. Małgorzata.

 

autorka: Aleksandra Nowotyńska

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama