Dziś, 6 kwietnia, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia 2. stopnia przed intensywnymi opadami śniegu dla części Podkarpacia. Dało się zauważyć. Czytelnicy podyłali swoje zdjęcia. Dziękujemy!
Mamy dowody na to, że kwiecień-plecień, bo przeplata: trochę zimy, trochę lata!
Dziś w mroźnej odsłonie.
Choć bociani zwiadowcy na miejscu, posypało białym puchem.
Ten niefortunny ptasi zwiastun wiosny biwakuje w Stubnie.
– Ten bocian upodobał sobie nasze podwórko i cztery lata przylatuje w odwiedziny, choć gniazdo ma 500 metrów dalej. Zawsze go poznaję po zrośniętej kości, gdyż prawdopodobnie miał złamaną nogę. Stąd wiem, że to ten sam za każdym razem – opowiada pani Anna Kopacz, która podsyła zdjęcie zostawiającego tropy w świeżym śniegu boćka.
- 28.03 przyleciał na gniazdo, a na podwórko 01.04. Tak będzie aż do odlotu. Rok temu ostatni raz na dokarmieniu był 25.08 - dodaje.

fot.Anna Kopacz
Z zimą nie wygramy, pozostaje nam tylko się uśmiechnąć:
– Myślicie, że zając zmarzł? – żartuje sobie przemyski magistrat.

fot.UM Przemyśl

fot.Brygida
– Pogodzie to święta się pomyliły – komentuje pani Isabelle.
– Pisanki na choince wieszać będziemy – podrzuca pani Maria.
Na co pani Brygida długo nie czeka i tak obłaskawia zimowe klimaty – wiosenną aranżacją bożonarodzeniowo-wielkanocną :)

Są i memy, podrzuca p. Małgorzata.
autorka: Aleksandra Nowotyńska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze