Reklama

„Żołnierze niezłomni” na narolskim Rynku

Od 15 do 30 marca mieszkańcy Narola i okolic mogą podziwiać znajdującą się na Rynku wystawę pt.: „Żołnierze Niezłomni. Antykomunistyczne podziemie na Rzeszowszczyźnie po 1944 r.”.

Jak informuje Magdalena Szczepańska – prezes stowarzyszenia „Ocalić od zapomnienia” w Brzezinach – wystawa składa się z 32 paneli o formacie 120 x 90cm i jest to pierwsza ekspozycja plenerowa opracowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Rzeszowie.

Jak udało się ustalić, planowane są również kolejne wystawy, m.in.: „Symbole naszej historii”, „Polskie Państwo Podziemne na Rzeszowszczyźnie” czy „Podkarpacki wrzesień”.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama