Od 15 do 30 marca mieszkańcy Narola i okolic mogą podziwiać znajdującą się na Rynku wystawę pt.: „Żołnierze Niezłomni. Antykomunistyczne podziemie na Rzeszowszczyźnie po 1944 r.”.
Jak informuje Magdalena Szczepańska – prezes stowarzyszenia „Ocalić od zapomnienia” w Brzezinach – wystawa składa się z 32 paneli o formacie 120 x 90cm i jest to pierwsza ekspozycja plenerowa opracowana przez Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Rzeszowie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze