Współpraca służb jest kluczowa. Udowodniło to ostatnie zdarzenie w Makowisku, gdzie żołnierze Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie zatrzymali 44-letniego kierowcę renaulta na podwójnym gazie.
Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 września. Żołnierze przejeżdżając przez Makowisko, zauważyli samochód poruszający się całą szerokością jezdni. Zdecydowali się podjąć działania mające na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego niebezpieczeństwa. Zatrzymali pojazd i powiadomili o zdarzeniu policjantów.
Przybyli na miejsce funkcjonariusze odkryli, że 44-letni kierowca renault miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że ciąży na nim dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
Mieszkaniec gminy Laszki z pewnością usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze