Reklama

Żołnierze ujęli pijanego kierowcę

Współpraca służb jest kluczowa. Udowodniło to ostatnie zdarzenie w Makowisku, gdzie żołnierze Wydziału Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie zatrzymali 44-letniego kierowcę renaulta na podwójnym gazie.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 5 września. Żołnierze przejeżdżając przez Makowisko, zauważyli samochód poruszający się całą szerokością jezdni. Zdecydowali się podjąć działania mające na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego niebezpieczeństwa. Zatrzymali pojazd i powiadomili o zdarzeniu policjantów.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze odkryli, że 44-letni kierowca renault miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że ciąży na nim dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

Mieszkaniec gminy Laszki z pewnością usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama