Reklama

Żółty guzik dla pieszych byłby jakimś rozwiązaniem

22/03/2016 07:18

– Przy ulicy Bohaterów Getta, w okolicy oddanego jakiś czas temu do użytku wielopokoleniowego parku wypoczynku, sportu i rekreacji, znajduje się przejście dla pieszych. Zlokalizowane jest w miejscu dość ruchliwym, codziennie z dość dużą prędkością podąża tędy wiele samochodów. Część, oczywiście, jest na tyle grzeczna, że widząc pieszych, oczekujących na możliwość wkroczenia na zebrę, zatrzymuje się. Jednak czasem trzeba trochę postać i odczekać swoje. Ryzykowanie na zasadzie wymuszenia zatrzymania się kierowcy jest nierozsądne. Moim zdaniem można byłoby rozważyć zamontowanie przy tym przejściu świateł sterowanych przyciskiem dla pieszych. Podobne funkcjonuje w okolicy zlokalizowanej nieco dalej szkoły podstawowej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2016-03-22 14:33:05

    Jest to jakieś rozwiązanie. Jestem na TAK.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama