Reklama

Zosia i Ania jako pierwsze zameldowały się w nowym roku, w przemyskim szpitalu. Witamy dziewczynki w 2026 roku!

01/01/2026 20:06

Nowy rok, nowe życie. By tradycji stało się zadość, donosimy o pierwszych maluchach urodzonych w przemyskim szpitalu w 2026 roku.


Nowy rok należy do kobiet!

Personel Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu przekazał, że pierwszym noworodkiem, którego powitał na świecie w nowym roku była Zosia, która przyszła na świat o g. 15.48 z wagą 3590 g i długością 56 cm.

Niedługo później (g. 17.03), pierwszym krzykiem oznajmiła swoje przybycie Anna Katarzyna, która waży 3690 g i mierzy 55 cm.

Nasza Redakcja składa dziewczynkom najlepsze życzenia – niech Wasze życie będzie pełne radości i piękna. Szczęśliwym i dumnym rodzicom gratulujemy!

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 01/01/2026 20:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama