Nowy rok, nowe życie. By tradycji stało się zadość, donosimy o pierwszych maluchach urodzonych w przemyskim szpitalu w 2026 roku.
Nowy rok należy do kobiet!
Personel Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu przekazał, że pierwszym noworodkiem, którego powitał na świecie w nowym roku była Zosia, która przyszła na świat o g. 15.48 z wagą 3590 g i długością 56 cm.
Niedługo później (g. 17.03), pierwszym krzykiem oznajmiła swoje przybycie Anna Katarzyna, która waży 3690 g i mierzy 55 cm.
Nasza Redakcja składa dziewczynkom najlepsze życzenia – niech Wasze życie będzie pełne radości i piękna. Szczęśliwym i dumnym rodzicom gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze