Reklama

Zostań animatorem sportu na Orliku w Boratynie!

27/01/2016 09:18

Posiadasz kwalifikacje i uprawnienia do organizowania i prowadzenia zajęć sportowo-rekreacyjnych? Prawo jazdy kat. B? Obywatelstwo polskie? To kilka wymagań dla przyszłych kandydatów startujących do konkursu na animatora sportu na Orliku w Boratynie.

Animator zatrudniony będzie na  okres 9 miesięcy (od 1 marca do 30 listopada 2016 roku). Praca Animatora wykonywana będzie we wszystkie dni robocze oraz w soboty i w niedziele. Ilość godzin do przepracowania  w ciągu miesiąca– 160 godzin.
Zakres wykonywania czynności Animatora Sportu to, m.in: 
organizowanie i prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych, gier i zabaw ruchowych, pokazów i konkursów sportowych,na kompleksie sportowym „ORLIK 2012” przy Gimnazjum w Boratynie, prowadzenie ewidencji użytkowników obiektu, przygotowywanie informacji okresowych z działań realizowanych na obiekcie, dbanie o odpowiedni stan techniczny powierzonego mienia, dbanie o porządek na obiekcie i wokół niego.
Wymagane dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie w Sekretariacie Urzędu Gminy Chłopice (adres: Urząd Gminy Chłopice, 37-561 Chłopice 149a ) w terminie do 2 lutego  2016 roku do godz. 10:00 z adnotacją: Nabór na Animatora kompleksu sportowego  „ORLIK 2012” przy Gimnazjum w Boratynie.
Wykaz wymaganych dokumentów znajduje się na stronie internetowej Urzędu Gminy Chłopice.
MML
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama