Reklama

Życie we dwoje wymaga kompromisów. Piękne rocznice 22 par

50, 68, a nawet 69 lat wspólnie przeżytych lat to z pewnością okazja do świętowania. Obchodzący wyjątkowe jubileusze małżonkowie z terenu gminy Medyka uczcili niecodzienne rocznice w siedzibie Gminnego Centrum Kulturalnego w Medyce lampką szampana, wzniesioną przy dźwiękach Kapeli z Chałupek Medyckich.

Zacnych jubilatów, wśród których byli małżonkowie obchodzący 68. i 69. rocznicę ślubu oraz 20 par małżeńskich świętujących złote gody, okolicznościowym Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odznaczył wójt gminy Medyka Marek Iwasieczko, w towarzystwie przewodniczącego rady gminy Stanisława Drymajło. Były łzy wzruszenia, gratulacje, a także słowa uznania, będące podkreśleniem istoty związku małżeńskiego.

Bohaterowie święta, stanowiący piękny przykład  wzajemnej miłości i mądrego życia we dwoje, odebrali naręcza kwiatów, prezenty i dyplomy, a następnie w kameralnym nastroju, przy pysznym poczęstunku przygotowanym przez medyckie Koło Gospodyń Wiejskich, wspominali minione lata. Za małżonków wzniesiono naturalnie uroczysty toast lampką szampana, życząc im jak najlepszego zdrowia, pogody ducha i życzliwej opieki i miłości najbliższych. Słowa uznania i podziękowania złożyli im również zaproszeni goście: ks. proboszcz Mariusz Ryba, posłowie Andrzej Matusiewicz i Marek Rząsa oraz wicestarosta Marek Kudła. Dla jubilatów zagrała też Kapela z Chałupek Medyckich, a dzieci z miejscowego przedszkola wystąpiły z dedykowanym im programem artystycznym.

Pary, które z racji kłopotów zdrowotnych nie mogły wziąć udział w uroczystości, zostały odwiedzone w domach.

Reklama

Małżonkowie obchodzący jubileusz:

 

 

 


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama