Tradycyjnie przed świętami odwiedziły nas dzieci z Przedszkola nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, żeby złożyć życzenia od siebie, rodziców oraz całego personelu placówki. Bardzo dziękujemy za pamięć i wspaniałą recytację. Na zdjęciu Otylka i Karolinka z redaktorem naczelnym ŻP Arturem Wilguckim.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze