24/09/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Nowo przyjęci do służby w BiOSG na Podkarpaciu poddają się intensywnemu procesowi wdrożenia po uroczystej przysiędze. Młodzi funkcjonariusze pochodzą z regionu, posiadają różne poziomy wykształcenia. Część będzie kontynuować szkolenie w ośrodku SG, a pozostali rozpoczną studia. Osoby te czekają na wymagająca służba w podkarpackich placówkach SG, zgodnie z planem wcielenia kolejnych 200 funkcjonariuszy.
FOT. BiOSG
FOT. BiOSG
FOT. BiOSG
FOT. BiOSG
FOT. BiOSG