Wróć do artykułu

Zdjęcia 625-lecie parafii w Kosienicach. Wyjątkowa eucharystia w „kościele w lesie” [ZDJĘCIA] - fotorelacja

26/05/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

Uroczystość jubileuszowa przy świątyni pw. Świętej Trójcy w Kosienicach zgromadziła tłumy wiernych i gości honorowych, w tym metropolitę przemyskiego arcybiskupa Adama Szala. Msza święta odbyła się obok kościoła w lesie ufundowanego w XIX wieku przez Amelię Stadnicką. Na uroczystość przybyli m.in. księżna Barbara Maria Czartoryska i Grażyna Kasprzycka-Rosikoń. Dzień zakończył piknik rodzinny na stadionie Tęczy.

Adam Szal , Żurawica Przemyśl - zdjęcia

Reklama