08/11/2021 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Imprezie towarzyszyło otwarcie wystawy grafiki Tomasza Winiarskiego.
Nagrodę i dyplom z rąk dyrektora Centrum Kulturalnego w Przemyślu Janusza Czarskiego odebrała m.in. Urszula Żoczek z Jarosławia.
Zdaniem konkursowego jury na wyróżnienie zasłużyła też praca Piotra Stęca z Jarosławia.
Ogłoszenie werdyktu jury było najbardziej emocjonującym punktem uroczystości podsumowującej 11. Karpackie Biennale Grafiki Dzieci i Młodzieży, która odbyła się w przemyskim CK.
Wśród uczestników startujących w kategorii 13 – 15 lat wyróżnieniem uhonorowano Patrycję Nowosad z Dobkowic.