06/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Uczniowie ZPSM im. A. Malawskiego wywalczyli zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Słupcy oraz odnieśli sukcesy na międzynarodowym konkursie w Wilnie. Michał Stochel i Bartłomiej Widełka zasłużyli na uznanie jury, zdobywając czołowe miejsca. W duecie triumfowali także w kategorii zespołów kameralnych. Ich talenty rozwija Dariusz Baszak. W Wilnie Michał i Bartłomiej kontynuowali imponującą formę, zajmując wysokie lokaty. Natalia Kędzior debiutowała z wyróżnieniem, a Dorota Sura oraz Mateusz Kałamarz również zaprezentowali się na wysokim poziomie. Gratulacje dla młodych artystów z Przemyśla!
Niemałe sukcesy przemyscy akordeoniści odnieśli na Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym w Wilnie. To między innymi zasługa szlifującego talenty dyrektora ZPSM w Przemyślu Dariusza Baszaka./ FOT. ZPSM w Przemyślu