Wróć do artykułu

Zdjęcia Bez fotografii nie wyobrażam sobie siebie – rozmowa z Magdaleną Kowal, autorką wystawy „Drugie oblicze anoreksji” - fotorelacja

25/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Ludzie i społeczeństwo Przemyśl

Fotografia to dla mnie wyraz siebie i pasja. Pozwala mi wyrazić emocje, przekazywać przesłanie i zapomnieć o problemach. Od dzieciństwa fotografuję, a teraz skupiam się głównie na portrecie. Mimo trudności, jak anoreksja czy choroba siostry, tworzę projekty uświadamiające. Planuję nowy projekt o depresji i marzę o dotarciu z moimi pracami do jak największej liczby osób. W tym roku chcę również zdobyć szlak Orla Perć. Dziękuję za rozmowę i wsparcie!

Rzeszów, Magdalena Kowal Jarosław - zdjęcia

Reklama