19/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W tym roku odbyła się zmiana w organizacji uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Zamiast tradycyjnej procesji od Bazyliki Archikatedralnej do Salezjanów, wierni ruszyli ulicami miasta, mijając cztery ołtarze. Uroczystość rozpoczęła się w kościele św. Józefa pod przewodnictwem abp A. Szala. więcej szczegółów w papierowym wydaniu ŻP.
Mariusz Godos