29/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Jarosławska ekipa miała udział w mistrzostwach, gdzie wywalczyła dwa medale - brąz dla L. Szpunar i srebro dla I. Bronowskiego. Laura zyskała cenne doświadczenie w formule pełnokontaktowej, a Bartosz, Hubert, Szymon i Karol także godnie reprezentowali klub. Największy sukces odniósł jednak Igor, debiutujący wśród seniorów. Jego walka na złoto była niezwykle zacięta, a mimo porażki zyskał powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata. Gratulacje!
zbiory własne