Wróć do artykułu

Zdjęcia II Regionalny Kongres Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych w Zespole Szkół Spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu za nami - fotorelacja

01/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Edukacja Przemyśl

II Kongres Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych zgromadził wielu znaczących uczestników, m.in. Podkarpackiego Kuratora Oświaty Dorotę Nowak-Maluchnik oraz gościa specjalnego, Sędzię Annę Marię Wesołowską. Wydarzenie skupiło się na nowoczesnych metodach rozwiązywania konfliktów szkolnych i integracji środowiska mediatorów. Uczestnicy, w tym dyrektorzy, pedagodzy, psycholodzy i uczniowie z Klubów Mediatorów Rówieśniczych, wzbogacili swoją wiedzę i dzielili się praktycznymi doświadczeniami. Młodzież skupiała się na praktycznych aspektach mediacji rówieśniczej, roli w zapobieganiu konfliktom i budowaniu pozytywnych relacji w szkole.

Kamil Dziukiewicz, Rzeszów, Patronat medialny ŻP Jarosław - zdjęcia

Reklama