15/04/2018 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Większość mieszkańców Pierwomajska opuściło swoje domy, zostali najstarsi, w mieszkaniach bez wody, gazu, ogrzewania.
Pierwomajsk (obwód ługański) – mieszkańcy tego bloku musieli ukrywać się w piwnicach, podczas bombardowania w 2014 roku. Tu rok 2016, pierwsze spotykanie po powrocie w rodzinne strony. Przez 2 lata musieli chronić się u swoich rodzin z dala od regionu dotkniętego wojną, rodzinnego domu.
Krajobraz po wojnie.