29/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z profesjonalnego spotkania z udziałem przedstawicieli Kuratorium Oświaty i Ministerstwa Edukacji w Rzeszowie. Dyskutowano o planowanej reformie oświatowej, uwzględniając głosy dyrektorów szkół i nauczycieli. Wiceminister podkreśliła ważność zaangażowania samych zainteresowanych w proces wprowadzania zmian. Spotkanie miało na celu zebranie opinii na temat kierunków zmian w edukacji, w tym nowych przedmiotów i wymagań programowych. Obradom towarzyszyły prelekcje ekspertów, w tym dyrektora Instytutu Badań Edukacyjnych. Obrady poruszyły również kwestie ochrony nauczycieli i podniesienia ich statusu zawodowego.
FOT. Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
FOT. Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
FOT. Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
FOT. Kuratorium Oświaty w Rzeszowie
FOT. Kuratorium Oświaty w Rzeszowie