19/10/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć przedstawiająca nowo zaprzysiężonych żołnierzy Obrony Terytorialnej po ukończeniu szkolenia podstawowego. Widoczne są ich zajęcia z strzelectwa, taktyki, pierwszej pomocy, łączności i topografii. Szkolenia odbywają się rotacyjnie w weekendy oraz dwutygodniowo raz w roku. Dowódca płk Daniel Błotko gratuluje żołnierzom decyzji wstąpienia w szeregi WOT, podkreślając możliwość pogodzenia służby wojskowej z nauką, pracą i życiem rodzinnym.
20. PBOT