Wróć do artykułu

Zdjęcia Kolejna sala sportowa oddana do użytku. Tym razem w Mirocinie [ZDJĘCIA] - fotorelacja

28/12/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Biznes i inwestycje Przemyśl

Nowa sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Mirocinie oferuje nie tylko boiska do różnych dyscyplin sportowych, ale też kompleksowo wyposażoną siłownię. Dodatkowo, obiekt posiada windę, szatnie, łazienki oraz widownię na 70 miejsc. Uroczyste otwarcie obiektu odbyło się z udziałem lokalnych władz i symbolicznego przecięcia wstęgi.

Dariusz Łapa Przeworsk - zdjęcia

Reklama