09/04/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W ostatnich miesiącach Przemyśla doszło do serii kradzieży na działkach. Sprawcy zdemolowali ogrody i skradli sprzęt oraz akcesoria ogrodnicze. Policja zatrzymała dwie osoby podejrzane o 36 przestępstw. Postawiono im zarzuty, a proces sądowy ma się rozpocząć w kwietniu. Złodziejom grozi od 1 do 10 lat więzienia. Zobacz poniżej zdjęcia związane z tą sprawą.
zbiory własne