15/11/2015 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Paulina Osak z Klubu 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich z Przemyśla zaprezentowała się jako pierwsza, śpiewając m.in. utwór Dziewczyna z granatem.
Sala w jarosławskim MOK wypełniła się miłośnikami piosenek historycznych.
Anna Socha z I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu zaprezentowała utwory Piechota oraz Czerwone maki.
– Śpiewałam dosyć trudne utwory. Z jednej strony starałam się wybierać piosenki, w które można się wczuć, ale chciałam też troszkę rozruszać publiczność, dlatego zdecydowałam się zaśpiewać Piechotę – powiedziała Klaudia Bochno.
Kinga Parzyszek z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Jarosławiu świetnie poradziła sobie z wybranymi utworami.