03/07/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Mieszkańcom udało się doprowadzić do spotkania w magistracie z udziałem władz miasta i przedstawiciela inwestora – Firmy P4. / Fot. U. Gielo
Na tej działce spółka P4 chce ulokować 37-metrowy maszt telefonii komórkowej./ Fot. U. Gielo
Fot. U. Gielo