19/05/2016 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W „Noc Muzeów” czynne było przemyskie Muzeum Archidiecezjalne, które m.in. posiada ekspozycję poświęconą św. Janowi Pawłowi II oraz Światowym Dniom Młodzieży.
Żołnierze 5. Batalionu Strzelców Podhalańskich zaprezentowali wyrzutnię przeciwpancernych pocisków kierowanych „Spike”.
Uczestnicy „Retro mili” na chwilę przed biegiem.
W „Noc Muzeów” czynne było przemyskie Muzeum Archidiecezjalne.
Harcerze V Przemyskiej Drużyny Starszoharceskiej przy ekspozycji „Rozstrzelane miasto. Przemyśl w czasie II wojny światowej” w MNZP.