12/01/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z symbolicznego przekazania nowych radiowozów i pojazdów dla policjantów z Przemyśla i okolicznego regionu. W uroczystości uczestniczyli wysocy rangą przedstawiciele policji i samorządów lokalnych. Nowe pojazdy, w tym Kię Sportage, Toyotę Proace czy Isuzu D-Max, zostaną wykorzystane do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców i wspierania działań służb na terenie powiatu przemyskiego. Dodatkowo pojawiły się quady i nieoznakowane auta dla pionów kryminalnych. Oto moment przekazania kluczyków i reakcje funkcjonariuszy na nowy sprzęt.