10/09/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Nowy rozdział Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego przy ul. Jasińskiego 15! Inwestycja za 7 mln 722 tys. 334,63 zł, dzięki wsparciu samorządu województwa i powiatu przemyskiego oraz wkładowi placówki. Rozbudowa pozwoliła na stworzenie miejsc dla 28 nowych podopiecznych i nowoczesnych sal rehabilitacyjnych. Uroczyste otwarcie miało miejsce 10 września, z udziałem licznych gości i poświęceniem nowej kaplicy. Dyrektor ZOL Magdalena Anna Andrzejak dedykowała ją pacjentom, jako miejsce intymnej rozmowy z Bogiem. Szczegóły w nadchodzącym numerze ŻP!
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo