06/05/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Ognisko na nowym deptaku w dzielnicy uzdrowiskowej było okazją do posilenia się kiełbaską i snucia turystycznych planów na najbliższe miesiące.
W Nowinach Horynieckich, przy Kapliczce na Źródłach, odprawiona została msza św. z poświęceniem rowerów.