14/09/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć z liturgii celebrowanej przez ks. Andrzeja Kołodzieja wraz z ks. Leszkiem Dopartem i ks. Dawidem Orzechowskim, a towarzyszących im muzyków i chórow odbywających się w Dębrzynie. Wydarzenie to nie tylko okazja do modlitwy, lecz także refleksji nad wolnością, solidarnością i szacunkiem. Orkiestra Dęta Zgoda, schola parafialna oraz chór Veritas przyczyniły się do artystycznego i muzycznego wymiaru uroczystości. Tradycyjne spotkanie rokuje wiele wartościowych przeżyć i inspirujących momentów.