04/07/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Tytuł: Pielgrzymka Metropolii Przemyskiej do Częstochowy Metropolita przemyski abp Adam Szal na czele pielgrzymów wyrusza w pielgrzymkę do Częstochowy. Pod hasłem związanym z programem duszpasterskim na 2024 r. dwie grupy, św. Jacka i św. Kazimierza, ruszają pieszo, a kolejne dołączą na trasie. Po mszy św. wyruszą w podróż, by dotrzeć na Jasną Górę 15 lipca i uczestniczyć w mszy św. w Bazylice Jasnogórskiej.