16/06/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Podczas ciepłej imprezy w ramach Dnia Dziecka przy ul. św. Jana 10 w Przemyślu odbył się piknik, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 4, Radę Rodziców, Zarząd Osiedla Salezjańskie oraz radnego Macieja Kamińskiego. Pomimo chwilowych chmur na niebie, frekwencja była imponująca. Dzieci mogły wziąć udział w wielu atrakcjach, takich jak pokazy akrobacji i iluzji, jazda konno, quady czy pokazy wojskowego sprzętu. Radość i uśmiechy maluchów dopełniły wyjątkową atmosferę tego wydarzenia.