Reklama

Piknik wrócił do… domu [ZDJĘCIA]


Po 5 latach przerwy popularny piknik rodzinny w „czwórce” wrócił do domu. 2 czerwca br. na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Przemyślu było gwarno i wesoło.


Wreszcie zrobiło się naprawdę ciepło. A to znak dla organizatorów wszelkiej maści plenerowych imprez, że… czas start! Jedna z nich odbyła się – w ramach Dnia Dziecka – na terenie przy ul. św. Jana 10. Jej organizatorami byli: Szkoła Podstawowa nr 4 w Przemyślu, Rada Rodziców przy tej placówce, Zarząd Osiedla „Salezjańskie” w Przemyślu oraz radny Maciej Kamiński.

– Piknik wrócił na stare śmieci po ponad pięciu latach przerwy. Ostatnia impreza, jaką tam organizowaliśmy jako rada osiedla, odbyła się w 2018 roku. Do pierwszej natomiast doszło w 2011 roku

Reklama

– powiedział M. Kamiński.

Mimo co jakiś czas pojawiających się na niebie ciemnych chmur, frekwencja dopisała. W imprezie uczestniczyły dziesiątki osób, przede wszystkim dzieci. Te miały w czym wybierać, bo organizatorzy zaproponowali im m.in.: pokazy akrobacji powietrznych i iluzjonisty, występy artystyczne, quady, jazdę konną, pokazy sprzętu wojskowego czy oblegane jak zwykle dmuchańce.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 16/06/2025 11:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama