01/09/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Podczas tegorocznej edycji święta zjedzono łącznie aż 17 tys. 200 pierogów przygotowanych przez 7 kół gospodyń.
Oprócz pierogów można było posmakować lokalnych produktów, jak miody, sery czy nalewki.
Dobre humory i apetyty dopisywały uczestnikom pierogowego święta.