Wróć do artykułu

Zdjęcia Pracownicy pogotowia docenieni - fotorelacja

01/11/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Zdrowie Przemyśl

W uroczystej atmosferze odbyły się obchody Święta Ratowników w Gminnym Ośrodku Kultury w Borowej. Pracownikom systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego wręczono odznaczenia. Wojewoda Teresa Kubas-Hul podkreśliła znaczenie ich codziennej pracy. Dodatkowo zaprezentowano nowe ambulanse, które trafią do różnych Stacji Pogotowia Ratunkowego, dzięki wsparciu Funduszu Medycznego. Ogłoszono również zmiany w systemie PRM na kolejny rok.

Bieszczady, Sieniawa, Teresa Kubas-Hul Przemyśl - zdjęcia

Reklama