Wróć do artykułu

Zdjęcia Profilaktyka i zabawa w jednym. Za nami Piknik Rodzinny „Wygraj zdrowie”! [ZDJĘCIA] - fotorelacja

15/09/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

Wyjątkowe wydarzenie rozpoczęła msza święta odprawiona przez arcybiskupa Adama Szala. Uczestnicy zostali zaproszeni na piknik pełen atrakcji, z motywami prozdrowotnymi, celebrujący potrójny jubileusz szpitalnictwa w Przemyślu. Dyrektor Barbara Stawarz podkreśliła, że impreza otwiera okres uroczystości. Program pikniku oferował koncerty, występy, porady medyczne oraz integrację. Specjaliści udzielali fachowych porad, a uczestnicy mogli skorzystać z badań i cieszyć się różnorodnymi atrakcjami. Dla najmłodszych był dmuchaniec, animacje i słodkości. Piknik był okazją do radości, nauki i dobrej zabawy dla wszystkich uczestników.

Patronat medialny ŻP, Barbara Stawarz, Szpital Przemyśl Przemyśl - zdjęcia

Reklama