15/09/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Wyjątkowe wydarzenie rozpoczęła msza święta odprawiona przez arcybiskupa Adama Szala. Uczestnicy zostali zaproszeni na piknik pełen atrakcji, z motywami prozdrowotnymi, celebrujący potrójny jubileusz szpitalnictwa w Przemyślu. Dyrektor Barbara Stawarz podkreśliła, że impreza otwiera okres uroczystości. Program pikniku oferował koncerty, występy, porady medyczne oraz integrację. Specjaliści udzielali fachowych porad, a uczestnicy mogli skorzystać z badań i cieszyć się różnorodnymi atrakcjami. Dla najmłodszych był dmuchaniec, animacje i słodkości. Piknik był okazją do radości, nauki i dobrej zabawy dla wszystkich uczestników.
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
Ci, którzy szukali rozrywki, mieli sposobność wysłuchać bloku koncertów i obejrzeć widowiskowe występy. Przed zgromadzoną publicznością zaprezentowali się m.in. utalentowani tancerze ze Szkoły Tańca Caliente. / FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo