18/10/2020 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Uczniowie szkół z terenu gminy Kańczuga odebrali dyplomy i nagrody za udział w konkursie „Bezpieczna droga do szkoły”, rozstrzygniętym w ramach akcji „Z kaskiem na rowerze bezpieczniej”. Wręczali je gospodarz miasta i gminy Kańczuga A. Żygadło i prezes Stowarzyszenia EWiS Teresa Łuczyk.