03/06/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Okolicznościowe spotkanie przepełnione było życzeniami. Nie zabrakło też toastu za zdrowie małżonków.
W sali ślubów jarosławskiego ratusza złote gody świętowało 14 par małżeńskich.