29/11/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Galeria zdjęć przedstawiająca trzeci etap remontu remizy OSP w Drohobyczce. Widoczne są nowo wyremontowane pomieszczenia, odnowione instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, nowe okna, wyposażenie kuchni, łazienki, gabinetów oraz odnowione centralne ogrzewanie. Również zaangażowanie lokalnych partnerów i mieszkańców, którzy przyczynili się do modernizacji obiektu, jest uwiecznione na zdjęciach.
FOT. UMiG Dubiecko
FOT. UMiG Dubiecko