Wróć do artykułu

Zdjęcia Remiza OSP w Drohobyczce z każdym rokiem coraz bardziej funkcjonalna - fotorelacja

29/11/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Biznes i inwestycje Przemyśl

Galeria zdjęć przedstawiająca trzeci etap remontu remizy OSP w Drohobyczce. Widoczne są nowo wyremontowane pomieszczenia, odnowione instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, nowe okna, wyposażenie kuchni, łazienki, gabinetów oraz odnowione centralne ogrzewanie. Również zaangażowanie lokalnych partnerów i mieszkańców, którzy przyczynili się do modernizacji obiektu, jest uwiecznione na zdjęciach.

Dubiecko, Jacek Grzegorzak Przemyśl - zdjęcia

Reklama