Wróć do artykułu

Zdjęcia Rodzinna zabawa w piknikowej atmosferze. Szpital zaprosił na plenerowe wydarzenie pełne atrakcji [GALERIA] - fotorelacja

07/09/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Wydarzenia i jubileusze Przemyśl

Piknik Rodzinny Wygraj zdrowie przyciągnął liczne rodziny, pracowników służby zdrowia i osoby poszukujące relaksu. Msza św. inaugurująca wydarzenie została odprawiona przez abpa Adama Szala. Uczestnicy mogli wziąć udział w koncertach, pokazach tańca i akrobacji. Dodatkowe atrakcje to samochody służb mundurowych i występy motocyklistów. Specjaliści medyczni udzielali fachowych porad oraz przeprowadzali różne badania. Program uzupełniały animacje dla dzieci, malowanie twarzy i warsztaty. To wydarzenie zostało zorganizowane tak, aby szpital był postrzegany jako miejsce przyjazne i otwarte dla społeczności lokalnej.

Adam Szal , Szpital Przemyśl Przemyśl - zdjęcia

Reklama