03/01/2022 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
3 stycznia noworodki i ich mamy odwiedzili: prezydent Przemyśla Wojciech Bakun i zastępca dyrektora ds. lecznictwa Sylwia Zub-Sobczuk, wręczając małe wyprawki.