27/09/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W Przemyślu odbyły się Nadsańskie Spotkania Poetyckie objęte patronatem marszałka województwa podkarpackiego, prezydenta Przemyśla i starosty przemyskiego. W trakcie wydarzeń artyści prezentowali poezję i prozę, a lokalni muzycy dodali swojego uroku. Gala wręczenia nagród laureatom konkursów była okazją do docenienia twórczości literackiej. Koncerty, wystawy i wiele innych wydarzeń kulturalnych uświetniły jubileusz 40-lecia działalności przemyskiego RSTK. To wszystko pokazało, jak ważną rolę w życiu kulturalnym regionu odgrywa to stowarzyszenie.
Puchary i dyplomy dla laureatów konkursów organizowanych przez RSTK.
Uczestnicy "Maraton Bardów z poezją i prozą".
Paweł Orkisz.
Stanisław Górka.