23/06/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Otwarcie nowej sali gimnastycznej przy SP w Krównikach - symboliczne przecięcie wstęgi, przemówienia gości i życzenia sukcesów uczniom. Nowoczesny obiekt wyposażony w sprzęt do różnych dyscyplin sportowych. Energetyczne pokazy taneczne, akrobatyczne i występy wokalne uświetniły wydarzenie. Energia, dynamika i radość!
FOT. SP w Krównikach
FOT. SP w Krównikach
FOT. SP w Krównikach Gości wydarzenia przywitała dyrektor placówki Edyta Turek.
FOT. SP w Krównikach Nowy obiekt poświęcił proboszcz parafii w Krównikach – ks. Tadeusz Piwiński.
FOT. SP w Krównikach Nowy obiekt poświęcił proboszcz parafii w Krównikach – ks. Tadeusz Piwiński.