26/03/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Dzięki zaangażowaniu uczniów ZSTiO w Przemyślu udało się zarejestrować w bazie potencjalnych dawców DKMS 25 osób gotowych pomóc chorym na nowotwory krwi. Szkoła po raz drugi otrzymała miano Szkoły z życiem. Koordynatorką akcji jest nauczycielka Barbara Fedak-Nowak, która przygotowała uczniów do podjęcia odważnej decyzji. Idea pomocy jest szczególnie bliska uczniom Elektronika, którzy angażują się chętnie, mając zmagających się z nowotworami krwi znajomych. Więcej o akcji i motywacji uczniów w kolejnym wydaniu ŻP.
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo
FOT. U. Gielo