Wróć do artykułu

Zdjęcia Uczyli się, jak ratować życie. Kolejna edycja absolutnie wyjątkowej akcji [ZDJĘCIA, WIDEO] - fotorelacja

16/10/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl

Fotografie Akcje społeczne Przemyśl

Zdjęcia przedstawiają akcję bicia rekordu w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka, której organizatorem i patronką jest Małgorzata Stec, nauczycielka ze Siedlisk i członkini Pokojowego Patrolu WOŚP. Podczas wydarzenia w szkole podstawowej w Siedliskach uczniowie praktykowali resuscytację, wykonując 30 uciśnień klatki piersiowej i 2 oddechy ratownicze na fantomach. Akcja trwała pół godziny i odbyła się zgodnie z zasadami udzielania pierwszej pomocy przed przybyciem profesjonalnej pomocy medycznej. Więcej informacji znajdziesz w papierowym wydaniu Życia Powiatu.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, WOŚP, Medyka Przemyśl - zdjęcia

Reklama