02/07/2024 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
Wyjątkowy festyn Eko-Logiczni zorganizowany przez dyrektora Beata Zarembę oraz CZG był nie tylko okazją do budowania postaw ekologicznych, ale również do promowania wiedzy o odnawialnych źródłach energii. Wydarzenie było pełne konkursów, występów artystycznych oraz naukowych, z radością przyjęte przez uczestników z gmin członkowskich. Nagrody trafiły do szkół i przedszkoli, a atmosferę podgrzały koncerty YellowHorse i Mr Zoob. To wspaniałe wydarzenie było możliwe dzięki wsparciu Regionalnego Programu Wsparcia Edukacji Ekologicznej.