17/09/2025 | Autor: Życie Podkarpackie | źródło: zycie.pl
W Przemyślu odbyła się uroczystość z udziałem władz miasta, starostwa powiatowego, garnizonu oraz Sybiraków. Msza św. i patriotyczna ceremonia upamiętniły ofiary sowieckiej agresji i zmarłych Sybiraków. W wydarzeniu wzięła udział Kompania Honorowa WP, a emocjonalne przemówienia, salwa honorowa i złożenie kwiatów dodatkowo podkreśliły ważność tego wydarzenia. Więcej szczegółów w gazecie ŻP.
Mariusz Godos